Üstün kalite, donanım ve estetiği, ekonomik ve fonksiyonel faktörlerle birleştirmek üzerine projelendirdiğimiz MASLAK LINK, bu üstün özellikleri başarı ile bir araya getirerek işinize maksimum faydayı garantiliyor. Çünkü sadece iyi bir ofis değil, aynı zamanda işinize maksimum katkı sağlayacak değerli bir proje sunuyoruz. Biliyoruz ki ‘Nefes alan ofisler iyi işler yaratır’.

Detaylarında rahatlık ve konfor taşıyan Maslak Link benzersiz çalışma ortamıyla başarının merkezi olmayı hedefliyor.

İşi ve performansı canlandırmanın yolunun ferah ve aydınlık ofislerden geçtiği gerçeğiyle hareket edilerek tasarlanan MASLAK LINK’te en önemli değer boş alan tasarımı: Yükseltilmiş döşeme ile bitmiş asma tavan kotu arasında net 2,80 m. tavan yüksekliği (brüt 4m.) ve son teknolojik havalandırma sistemi ile mükemmel bir ofis ortamı MASLAK LINK’te.

Kullanıcılarının bugün ve gelecekteki tüm ihtiyaç ve beklentileri düşünülerek tasarlanan MASLAK LINK, esnek ofis çözümleri sunuyor. Dekorasyona hazır olarak teslim edilen ofisler tek veya çoklu kat olarak genişletilebileceği gibi, ihtiyaca göre bölümlenip, kurumsal kimliğe uygun olarak da düzenlenebilir.